Pomysł na balkon i taras

Miłośnicy energetycznych barw z pewnością docenią rozwiązanie, jakim jest aranżacja tarasu czy balkonu oparta o mocne akcenty kolorystyczne. Taki kolorowy taras lub balkon stanie się atrakcyjnym, przyjaznym i wesołym miejscem wypoczynku oraz biesiad na świeżym powietrzu.

fot. Castorama

fot. Castorama

Aranżacja tarasu i balkonu z kolorami w roli głównej to sprawdzony sposób na urozmaicenie przydomowej przestrzeni. Kolory wprowadzą życie również w otoczenie budynku, sprawią, że domownicy, a zwłaszcza dzieci, chętniej będą spędzać czas na tarasie czy balkonie. Przebywanie w przestrzeni, w której zieleń miesza się z energetycznymi barwami z pewnością poprawi nasze samopoczucie. Planując taką aranżację tarasu lub balkonu możemy postawić jedynie na dwa wybrane dominujące kolory lub zestawić ze sobą kilka barw. Ważne jednak, aby kontrastowały ze sobą i tworzyły pozytywny, energetyczny klimat.

Aranżacja tarasu i balkonu
Aranżacja tarasu i balkonu

fot. IKEA

Zobacz także: „Aranżacja tarasu i balkonu w stonowanych kolorach”

Lubię to 4
Obrazek profilowy

redakcja taras-balkon.pl

redakcja@taras-balkon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


3 × = dwadzieścia jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>