Nowoczesne donice na taras

Przedstawiamy państwu ofertę donic, które doskonale uzupełnią przestrzeń państwa tarasów, balkonów i ogrodów. Bardzo dobrze sprawdzą się również w przestrzeniach miejskich. Nasze donice z betonu architektonicznego oraz drewna – modrzewia syberyjskiego i drewna egzotycznego bangkirai -wykonywane są z niezwykłą starannością z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą nie tylko efektowną, ale i trwałą dekoracją przydomowych przestrzeni.

donice TARAS-BALKON.PL

donice TARAS-BALKON.PL

Donice z betonu architektonicznego – oferta taras-balkon.pl

Beton – kiedyś nudny, szary, zimny, bez wyrazu… Dziś na nowo pokazuje swój charakter, zamieniając się w oryginalne donice taras-balkon.pl. Inspiracją dla nas stało się poszukiwanie czegoś wyjątkowego i nietypowego. Znudziło nam się tworzywo sztuczne na tarasach i balkonach, podobnie, jak ceramika oraz różnego rodzaju wyroby z gipsu. Pomyśleliśmy więc o betonie, a dokładniej o betonie architektonicznym! Tak zrodziła się idea wykorzystania tego materiału do tworzenia naszych produktów.
Każdy z wyrobów jest owocem pracy naszych rąk. Nie wykorzystujemy maszyn ani nowoczesnych technologii. Czysta manufaktura! Wprowadziliśmy w życie pomysł, dobraliśmy odpowiednie składniki, przygotowaliśmy formy i zaczęliśmy zamieniać beton w niepowtarzalne i nowoczesne donice.
Nasze donice z betonu architektonicznego pokrywane są impregnatem, dzięki czemu są odporne na działanie czynników atmosferyczny.

cennik 1

 

Donice drewniane – oferta taras-balkon.pl

Oferujemy donice drewniane z dwóch rodzajów drewna – modrzewia syberyjskiego dwukrotnie olejowanego (donice LUX GARDEN) co zapewnia mu odpowiednią odporność na działanie niekorzystnych czynników oraz z efektownego drewna egzotycznego bangkirai (donice ELEGANCE). Ciekawy wygląd donicom drewnianym taras-balkon.pl nadają poziome ryflowania na powierzchni drewna.
Nasze donice wyposażone są w funkcjonalne wkłady z tworzywa sztucznego, w których umieszcza się roślinę wraz z ziemią. Poręczne uchwyty ułatwiają wyjęcie wkładu z wnętrza pojemnika np. w celu zmiany podłoża czy przesadzenia roślin.
Donice ELEGANCE z drewna bangkirai dodatkowo wzbogacone są o elementy dekoracyjne ze stali nierdzewnej, stanowiące podstawę donicy i pełniące jednocześnie funkcję poręcznych uchwytów, ułatwiających przenoszenie donic. Zastosowanie elementów ze stali nierdzewnej nadało donicom lekkości, wyglądają one jakby nieznacznie unosiły się nad podłożem.

cennik_wybrany1

 

cennik 3

SPRZEDAŻ DONIC TARAS-BALKON.PL:

Tel. 600 018 854, reklama@taras-balkon.pl

Lubię to 3
Obrazek profilowy

redakcja taras-balkon.pl

redakcja@taras-balkon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


− 5 = jeden

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>