Konkurs na Facebooku

Dla wszystkich naszych fanów na Facebooku organizujemy konkurs, w którym wygrać można efektowne nagrody :) Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

fot. Keter

fot. Keter

Dla wszystkich naszych fanów, którzy polubili funpage taras-balkon.pl na Facebooku ogłaszamy konkurs, w którym wygrać można 10 efektownych doniczek COZIES M marki Keter ufundowanych przez sklep internetowy www.meblobranie.pl !

Konkurs polega na wyborze z oferty sklepu internetowego dostępnej pod adresem http://www.meblobranie.pl/ogrodowe/zestawy dowolnego produktu z działu ogród: zestawu mebli, konkretnego mebla ogrodowego, doniczki, leżaka, czy hamaka, który najbardziej przypadł Wam do gustu i wklejeniu linku wybranego produktu/zestawu w komentarzu pod postem konkursowym na naszym Facebooku wraz zabawnym hasłem, wierszykiem lub historyjką zawierającą słowo ,,meblobranie’’.

W konkursie zwycięży 10 osób, które zdobędą najwięcej „polubień” swoich komentarzy. Konkurs trwa do godziny 12:00 11.05.2015, a zwycięzców poznamy już 12 maja! Nagrody w postaci doniczek będzie można wymienić na Voucher z 10% zniżką na dowolny zakup z działu ogród w sklepie www.meblobranie.pl ! Zapraszamy do zapoznania się z pełnym regulaminem konkursu (https://www.facebook.com/notes/446494328858344/) oraz do wspólnej zabawy! Liczymy na waszą kreatywność :)

fot. Keter

fot. Keter

Lubię to 1
Obrazek profilowy

redakcja taras-balkon.pl

redakcja@taras-balkon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 + = dwanaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>