Kategorie
Balkon Inspiracje Inspiracje Taras

13 pomysłów na zmianę aranżacji balkonu i tarasu

Aranżacja przydomowej przestrzeni nie musi wiązać się z dużymi kosztami i nakładami pracy. Najważniejszy jest dobry pomysł na balkon i taras. Jego realizacja może się okazać niezwykle prosta, a efekty jakie przeniesie sprawią, że przestrzeń zewnętrzna nabierze świeżości.

Podobnie jak wnętrza naszych domów czy mieszkań, tak i dodatkowe pokoje pod chmurką w postaci balkonów lub tarasów wymagają niekiedy odświeżenia. Zmiana aranżacji przydomowej przestrzeni może wynikać z konieczności przeprowadzenia gruntownego remontu lub ze zwykłej potrzeby wprowadzenia czegoś nowego, co sprawi, że balkon i taras nabierze innego charakteru, stanie się bardziej klimatyczny lub funkcjonalny. Jak urozmaicić monotonną przestrzeń, jaką funkcję – tymczasową lub stałą – jej nadać? Przedstawiamy różne pomysły na balkon i taras.

1. Wprowadzamy kolor

1. Wprowadzamy kolor
Picture 1 of 13

Niekiedy wystarczy prosty zabieg, aby wprowadzić nieco życia i nowej energii w przestrzeń balkonu lub tarasu. Niewielki zabieg, polegający np. na zastosowaniu kolorowych, kontrastujących poduszek na krzesła czy leżaki może zmienić odbiór całej balkonowej lub tarasowej aranżacji. fot. Castorama

 

Dodaj komentarz