Kategorie
Balkon Inspiracje Wyposażenie

Romatyczny balkon – nastrojowe oświetlenie balkonu

Odpowiednie oświetlenie balkonu może zmienić twoją przestrzeń zewnętrzną w niezwykle przytulne, romantyczne miejsce. Girlandy ogrodowe, łańcuchy świetle czy tradycyjne lampki choinkowe doskonale się do tego nadają!

Kategorie
Balkon Inspiracje

Zielona ściana na balkonie na 6 sposobów – inspiracje

Zielona ściana to świetny sposób na aranżację roślin balkonowych. Dzięki niej zbudujesz przytulny klimat i jednocześnie oszczędzisz trochę miejsca na podłodze.

Kategorie
Balkon Inspiracje Wyposażenie

Osłona balkonu – ochrona przed słońcem i wzrokiem sąsiada

Jeśli zależy Ci na odrobinie prywatności i ochronie przed przed słońcem na balkonie zainwestuj w osłonę balkonu. Jaką? Oto kilka ciekawych propozycji.

Kategorie
Balkon Inspiracje Wyposażenie

Home office na balkonie – jak stworzyć komfortową przestrzeń do pracy

Obecna sytuacja epidemiologiczna zmusiła wielu z nas do pracy z domu. Teraz, gdy dni są coraz cieplejsze z moim home office przenoszę się na balkon. Tobie też polecam!

Kategorie
Balkon Inspiracje Inspiracje Taras Wyposażenie Wyposażenie

Jak zasłonić się przed sąsiadami? Boczna osłona balkonu i tarasu

Mieszkając w bloku nie jesteśmy wcale skazani na pełną inwigilację sąsiadów, gdy odpoczywamy na balkonie lub tarasie. Odpowiednio dobrana boczna osłona balkonu uchroni nas przed wzrokiem osób postronnych. Przedstawiamy kilka pomysłów na przesłony balkonowe i tarasowe.

Kategorie
Balkon Inspiracje

Co warto wiedzieć planując zakup mieszkania z balkonem lub tarasem?

Na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać kupując mieszkanie? Czy balkon i taras to ważna przestrzeń?

Kategorie
Balkon Inspiracje Inspiracje Taras

5 pomysłów na świąteczne dekoracje na zewnątrz domu

Okres tuż przed Bożym Narodzeniem to czas, kiedy świątecznie przyozdabiamy wnętrza domu. Dla wielu z nas dekoracje pomieszczeń mieszkalnych są równie ważne, jak te przed budynkiem. Mamy więc dla was kilka pomysłów na świąteczne dekoracje na zewnątrz domu. Możecie nimi przyozdobić nie tylko strefę wejścia, ale również przydomowe tarasy oraz balkony.

Kategorie
Balkon Inspiracje

Loggia w nowoczesnym budownictwie

Loggia to element architektoniczny chętnie wykorzystywany w nowoczesnym budownictwie wielorodzinnym. Coraz częściej urozmaica też bryłę budynków jednorodzinnych – loggię doceniają m.in. autorzy projektów domów o nowoczesnej architekturze, gdzie element ten pojawia się w różnych, często nieoczywistych odsłonach.

Kategorie
Balkon Inspiracje

Jesienne kwiaty na balkon i taras

Efektownym pożegnaniem z latem będą jesienne kwiaty na balkon i taras, takie jak typowe dla tej pory roku wrzośce, astry czy chryzantemy. Doskonale podkreślą ten nieco nostalgiczny okres i dodadzą koloru jesiennym dniom.

Kategorie
Balkon Inspiracje Inspiracje Taras

Jesienna aranżacja balkonu i tarasu

Lato już prawie za nami, korzystajmy więc z uroków złotej pory roku. Aby taras i balkon jesienią wyglądał nastrojowo, potrzebne będą sezonowe detale. Jesienna aranżacja balkonu i tarasu – dekoracje i inspiracje.